Projekt IWOG Time

Szanowni Państwo,
mam przyjemność zaprosić Was na spotkanie organizacyjne, inaugurujące start jednego z największych i najbardziej perspektywicznych projektów wolnościowych na Mazowszu: „IWOG TIME!”

Jednym z głównych celów ww. projektu jest aktywizacja i krzewienie świadomości obywatelskiej połączonej z indywidualną i grupową aktywnością oraz edukacją wśród mieszkańców danej gminy, powiatu lub miasta.

Osoby, które zostaną uczestnikami projektu otrzymają nie tylko wszechstronne wsparcie organizacyjne, merytoryczne, prawne i finansowe ale także będą miały możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności i kwalifikacji zawodowych. I to wszystko bez jakichkolwiek nakładów czy zobowiązań finansowych.

Uczestnikami projektu „IWOG TIME!” może zostać każdy pełnoletni mieszkaniec naszego kraju. Nie wymagamy doświadczenia organizacyjnego ani szczególnych predyspozycji i talentów. Wystarczy chęć, pozytywna energia, minimalny nakład czasu i pracy oraz wiara, że zmiana otaczającej nas rzeczywistości jest możliwa.

Projekt nie jest i nie będzie firmowany przez żadną partie polityczną. Będzie służył tylko Wam, a nie partyjnym włodarzom.

IWOG TIME jest tak pomyślany aby głównym beneficjentem byli zawsze jego uczestnicy, a nie żadna organizacja, ruch społeczny czy też partia polityczna.

Zapewniamy, że osoby, które zdecydują się w nim uczestniczyć będą zawsze podmiotem zarówno podczas procesu decyzyjnego jak i wszystkich działań związanych z realizacją ww. projektu.

IWOG TIME będzie zorganizowany modelowo, zgodnie z najlepszymi wzorcami, które zostały wielokrotnie sprawdzone. Żadnych eksperymentów i amatorszczyzny. Nie będziemy marnować Waszego czasu, energii ani pieniędzy.

Nasz projekt to także coś więcej niż tylko przedsięwzięcie społeczno – obywatelskie, a kto wie – w przyszłości może i biznesowe. Chcemy, i będziemy do tego zawsze dążyli, aby podczas naszej pracy zawsze zachowywać wysokie standardy etyczne i moralne. Będziemy zdecydowanie przeciwstawiać się i tępić wszelkie zachowania destrukcyjne, pasożytnicze i egoistyczne. Dołączając do nas nie spotkasz się z hipokryzją, prywatą i obłudą.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i wziąć udział w niepowtarzalnym przedsięwzięciu w skali kraju, to przyjdź koniecznie na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy czwartek tj. 21.07.16 r. o godz. 18.30 w Warszawie.

Dokładne miejsce spotkania zostanie podane osobom, które zarejestrują się na poniższej stronie:

Link: http://goo.gl/forms/yumNb9oyjd3pRsSp1

ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *