Nasi partnerzy


Mamy Ochotę
Gazeta o lokalnych sprawach dzielnicy Ochota w Warszawie, pisana przez mieszkańców i dla mieszkańców. Poruszamy sprawy lokalnej społeczności. Zajmujemy się samorządem, sportem, kulinariami i wszystkim co ważne dla mieszkańców.

13100879_606864039468482_1571630568571599825_n

Bemowo Obiektywnie – Nowe lokalne czasopismo o tematyce społeczno-politycznej i sprawach związanych z dzielnicą Bemowo w Warszawie. Opisujemy wydarzenia z dzielnicy i miasta oraz organizujemy spotkania z ciekawymi ludźmi.

Głos Łodzi – miesięcznik konserwatywno-liberalnych łodzian. Pismo porusza zagadnienia lokalnej polityki samorządowej i opisuje wydarzenia w mieście.

Gazeta Północna – gazeta wydawana przez i dla mieszkańców Białołęki – młodej dzielnicy prawobrzeżnej Warszawy.

Głos Bielan – Gazeta mieszkańców dzielnicy bielan czyli tym razem co słychać po lewej stronie Wisły

Głos powiatu mińskiego – gazeta o zasięgu powiatowym. Gazeta tworzona przez lokalnych patriotów porusza zagadnienia lokalnej samorządności oraz wydarzeń kulturalnych i sportowych na terenie powiatu.

Info Ciechanowa – Młody zespół redakcyjny poprósza najróżniejsze tematy, zarówno o lokalnej historii jak i o miejscowych wydarzeniach kulturalnych i imprezach. Znajdziemy tu również stałą rubrykę zdrowotną „Gdy zabraknie Apteki”.

Kurier Olkuski – to portal internetowy i gazeta bezpłatna dla mieszkańców. Zespół redakcyjny dostarcza regularnych wiadomości z Olkusza i okolic.

Przestrzeń Jury – Zespół redakcyjny z Powiatu Zawierciańskiego to nie tylko zespól dostarczający lokalnych wiadomości, ale również z pasjonaci dzielący się swoimi zainteresowaniami. Znajdziemy toi stałe rubryki dla fanów gier, majsterkowiczów i dobrych Pań Domu.

Sosnowieści – Gazeta zespołu z Sosnowca pasjonuje się historią swojego miasta oraz kraju, jednak dostarcza cennych informacji również o teraźniejszych wydarzeniach w mieście.

Stacja Południe – Gazeta wydawana w powiecie piaseczyńskim pod Warszawą przez lokalnych społeczników i mieszkańców miasta Piaseczno. Traktuje o wydarzeniach kulturalnych i samorządowych w powiecie.

WR26-600 – Zespół z Radomia śledzi lokalne wydarzenia kulturalne i dostarcza z nich na bieżąco relacje.

RJA24.pl – to bezpłatna gazeta młodego zespołu z miasta Jarosław w województwie podkarpackim.

Mieszkaniec Targówka – Wydawana od 2015 roku gazeta lokalna o sprawach dzielnicy Targówek. Wydawnictwo obejmuje bezpłatną dla mieszkańców gazetę oraz portal internetowy z bieżącymi informacjami.

projekt LOGO MT styczeń 2017

Praskie Klimaty – Nowa gazeta mieszkańców dzielnicy Praga. Miesięcznik Praskie Klimaty to najlepsze źródło informacji lokalnych w dzielnicy Praga – Północ.

praskie-klimaty333

Wolność i Tradycja – Zaprzyjaźnione stowarzyszenie działające lokalnie w Legionowie.Stowarzyszenie Wolność i Tradycja zajmuje się krzewieniem idei wolności osobistej i gospodarczej oraz postaw patriotycznych i konserwatywnych na terenie powiatu legionowskiego. Działalność Stowarzyszenia skupia się wokół organizacji imprez tematycznych mających na celu dostarczyć mieszkańcom wiedzę dostępną dotychczas dla wąskiej grupy odbiorców, wiedzę historyczną, ekonomiczną, geopolityczną i lokalną. Od 2016 roku prowadzimy aktywność wydawniczą pod postacią dwumiesięcznika „Sedno Sprawy”, który koncentruje się na problemach lokalnej społeczności.

14370136_1054233201356468_9054691943974254356_n       logoss

Blue Republican Polska o sobie: Jesteśmy otwartą niedogmatyczną wspólnotą ludzi poszukujących Wolności, rozumiejąc, że ideały są ważniejsze niż podziały polityczne. Jesteśmy szczególnie zainteresowani argumentowaniem poglądów Wolnościowych na lewicy.
BR logo

GoldBlog – Blog poruszający tematykę inwestowania w metale szlachetne, w szczególności w złote i srebrne monety bulionowe i komentujący bieżące wydarzenia. Informacje na temat złotych i srebrnych monet, sztabek i inwestycji w dobra materialne.

cropped-kruger-pasek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *